Sanatorium Uzdrowiskowe Perła

Sanatorium Perła w Sopocie to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby wypocząć, a tym samym poprawić swój stan zdrowia i rozpocząć walkę z różnorodnymi, dokuczliwymi dolegliwościami. To nadmorski ośrodek z długą, lecznicą tradycją. Słynie on z licznych przychylnych opinii i rekomendacji wielu pacjentów. Jak powszechnie wiadomo, czyste powietrze nad Morzem Bałtyckim również ma duży, pozytywny wpływ na organizm człowieka.

„Perła” to sanatorium uzdrowiskowe, znajdujące się w malowniczej części miasta Sopot, nieopodal piaszczystej plaży. Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami z prywatnymi łazienkami. Są to pokoje 1,2,3 i 4 osobowe. Sanatorium posiada także bardzo bogatą i różnorodną ofertę skierowaną do osób, które chciałyby skorzystać z zabiegów fizjoterapii oraz skutecznej rehabilitacji.

W ośrodku pracuje wyłącznie doświadczona, wykwalifikowana kadra, która pomoże w walce o lepszy stan zdrowia. Pacjenci w ośrodku „Perła’ mogą korzystać z licznych, profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów leczniczych. Dodatkowo ośrodek posiada własny basen solankowy.


Elektroterapia polecana jest w szczególności osobom posiadającym problemy z układem ruchu oraz cierpiącym na różne schorzenia neurologiczne. Dla pacjentów leczących się na choroby związane z układem oddechowym, zalecane są regularne inhalacje (olejkowe, solankowe lub z przepisanym lekiem). Warto do woli korzystać również z możliwości, które oferuje nam otoczenie i w trakcie pobytu wybierać się na długie, spokojne spacery.

W sanatorium „Perła” goście mogą korzystać także z regenerujących kąpieli leczniczych. Rodzaj kąpieli (solankowa, perełkowa) ściśle zależy od zaleceń lekarskich. Wszyscy goście mogą zapisać się na odprężający, leczniczy masaż (ręczny, wibracyjny, podwodny), zajęcia z gimnastyki grupowej lub trening relaksacyjny. Mogą też korzystać z opieki lekarskiej w gabinecie.

Pobyt w tym nadmorskim sanatorium będzie z pewnością doskonałym odpoczynkiem, a zarazem inwestycją w powrót do zdrowia.

Nie prowadzimy pobytów pełnopłatnych – pobyty tylko na skierowanie NFZ


?
Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik" w Sopocie

Samodzielny Publiczny ZOZ Uzdrowisko Sopot