VII SOPOCKIE SYMPOZJUM

                                                                                 

              

 Urząd Miasta Sopotu,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Uzdrowisko Sopot” w Sopocie

i Ergo Arena organizują

w dniach 1-2 czerwca 2017

        w Sali konferencyjnej ERGO ARENA przy ul. Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

VII Sopockie Sympozjum

pt.

„Więcej niż profilaktyka – od diagnozy do reintegracji”

Szanowni Państwo,

W imieniu Urzędu Miasta Sopotu, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Uzdrowisko Sopot” w Sopocie i Ergo Areny mamy przyjemność zaprosić do udziału w VII Sopockim Sympozjum, pt. „Więcej niż profilaktyka – od diagnozy do reintegracji”

Sympozjum odbędzie się w dniach 1 i 2 czerwca 2017 r. w Sali konferencyjnej na terenie Ergo Areny – nowoczesnej hali widowiskowej, w godzinach 9.00 – 18.00 (1 czerwca), 9.00 – 13.00 (2 czerwca).

Głównymi priorytetami tegorocznego Sympozjum będą:

- znaczenie diagnozy problemów i potrzeb młodych ludzi - odbiorców działań profilaktycznych, interwencyjnych lub terapeutycznych jako warunek zaplanowania i zaproponowania adekwatnych działań,

- wiedza na temat sytuacji młodych ludzi i ich postaw wobec zachowań ryzykownych na podstawie ogólnopolskich badań,

- problematyka ryzykownych zachowań seksualnych w kontekście nowych zakażeń HIV,

- umiejętność tworzenia systemowych rozwiązań na rzecz młodych ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i ekonomicznej,

- rola rodziny w profilaktyce zachowań ryzykownych,

- zjawisko fonoholizmu, nowych technologie i media społecznościowe w życiu młodych ludzi oraz możliwości ich konstruktywnego wykorzystania w pracy z młodzieżą.

Zaproponujemy Państwu udział w wykładach, prezentacjach i warsztatach, które poprowadzą specjaliści – przedstawiciele ogólnopolskich i lokalnych instytucji, organizacji i uczelni wyższych, zajmujących się edukacją, profilaktyką, terapią i reintegracją społeczną. Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli samorządów lokalnych, pracujących w obszarze zdrowia, spraw społecznych, profilaktyki uzależnień. Zapraszamy także pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, terapeutów, psychologów i pedagogów szkolnych, wychowawców, pracowników placówek opiekuńczych i wychowawczych, członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, strażników miejskich, funkcjonariuszy policji.

Koszt uczestnictwa w dwudniowym sympozjum wynosi 250 zł. – w cenę wliczony został udział w wykładach i warsztatach, obiad, poczęstunek w trakcie przerw . Podana kwota nie obejmuje kosztu noclegu.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Zgłoszenia uczestnictwa w Sympozjum należy dokonać na formularzu Karty uczestnictwa .

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26.05.2017 roku.

Pełną kwotę uczestnictwa prosimy przesłać przelewem, na konto:

SPZOZ „Uzdrowisko Sopot”

Bank Millenium S.A. O/597 Sopot

nr 38116022020000000061948491

z dopiskiem: VII Sopockie Sympozjum

Kartę uczestnictwa rezerwacji wraz z kopią wpłaty należy przesłać na nr fax: 58 551-48-75 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące zjazdu umieszczane będą na stronie internetowej SPZOZ „Uzdrowisko Sopot” ” - www.lesnik.sanatoria.com.pl

                                               Serdecznie zapraszamy

 

PLIKI DO POBRANIA:

 KARTA UCZESTNICTWA

PROGRAM SYMPOZJUM